Zene
Mégsem robotok a Daft Punk tagjai
Az éppen most folyó Cannes-i filmfesztiválon derült ki. A nyitó estén modell felesége társaságában részt vett Thomas Bangalter, a Daft Punk egyik fele is.
És akkor nagy valószínűséggel a duó másik fele, Guy-Manuel De Homem-Christo is ember. Egyébként meg elég marcona ábrázata van az egyik francia diszkókirálynak.
EXCLUSIF : Thomas Bangalter, un des deux membres des #DaftPunk à la cérémonie d’ouverture du Festival de Cannes #Cannes70 #FestivalDeCannes pic.twitter.com/URRFECWloj
— Whim.fr Tech News (@whimtechnews) 2017. május 17.
Jókat derül most ezen az internet sok mindenhez szokott népe. Ami persze nem igazság, mert bár Thomas Bangalter és társa amikor csak teheti, maszkot és jelmezt öltenek, de azért lehetett őt már anélkül is látni nem egyszer.
No Title
No Description
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.




