Időjárás
Letérdelt az M1-es autópálya, áll az M0-ás körgyűrű
A havazás miatt az M1-es autópályán elakadt kamionok bénítják a forgalmat Hegyeshalom felé, 10 kilométeres a sor.
Az M0-s autóúton az M1-es autópálya irányába, a 10-es kilométernél egy kamion szalagkorlátnak ütközött, a belső sávot lezárták. Ugyanakkor az M1-es autópálya Hegyeshalom felé vezető oldalán, a 37-es és a 44-es, valamint a 60-as és 65-ös kilométer között több kamion is elakadt az emelkedőn.
A kerülni próbáló kamionok szintén elakadtak, ezért teljesen elfoglalják a határ felé vezető oldalt. Így áll az autópálya forgalma. Már 10 kilométeres a torlódás. Az ellenkező oldalon szintén elakadtak a kamionok állnak az 56-os kilométernél.
Aki teheti az 1-es főúton kerüljön!
Az ország teljes területén intenzíven havazik, jobb esetben esik a hó. A Bakonyban valamint az észak-keleti országrészben megerősödőben van a szél is, ami hóátfúvásokat okozhat. Magyarország nagyon sok pontján elakadt vagy megcsúszott kamionok és buszok akadályozzák a forgalmat. De személyautóval is egyre nehezebb a közlekedés. A forgalom országszerte jelentősen lelassult. És addig javulás sem várható, amíg alább nem hagy a havazás.
Kérünk mindenkit, ha nem muszáj ne induljon útnak.
A csapadék intenzitása és folyamatossága miatt a hóeltakarítás rendkívül nehézzé vált. Az autópályák és a fő- és alsóbbrendű utak havasak, hókásásak, csak a Tiszántúlon vannak vizes, jobban járható útvonalak.
környékén, ezért itt is megállt a forgalom.
Az ország teljes területén intenzíven havazik, jobb esetben esik a hó. A Bakonyban valamint az észak-keleti országrészben megerősödőben van a szél is, ami hóátfúvásokat okozhat.
A csapadék intenzitása és folyamatossága miatt a hóeltakarítás rendkívül nehézzé vált, az autópályák és a fő- és alsóbbrendű utak havasak, hókásásak, csak a Tiszántúlon vannak vizes, jobban járható útvonalak.
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.

















