Bulvár

Rémálomszerű napok után operálták Horváth Tamás feleségét

  • Szerző:nuus
  • 2026.01.31 | 12:28

Végre sor került Horváth Tamás feleségének műtétjére, miután Péterfi Andrea súlyos balesetet szenvedett a Maldív-szigeteken.

Horváth Tamás és felesége péntek délután az Instagramon számolt be arról, hogy Andrea műtétje sikeresen lezajlott. A kettős lábszártörés miatt csaknem háromórás beavatkozásra volt szükség, amely során három csavart és egy lemezt rögzítettek a lábába. Bár a fájdalom továbbra is erős, a pár megkönnyebbült – írja a Blikk.

Andrea már a műtét előtt, a dunaújvárosi kórházból jelentkezett be. Elmondása szerint az ideiglenes rögzítés is hatalmas segítséget jelentett a napok óta tartó szenvedés után.

„A lábam olyan pöpecül be van rakva sínbe, hogy ez egy fellélegzés a négy napnyi fájdalom után” – mondta a beavatkozásra várva.

A Maldív-szigeteken történt baleset után a helyszínen csak ideiglenes ellátást kapott, majd törött lábbal kellett hazarepülnie. A hazaút és a kórházba jutás sem ment zökkenőmentesen, az M6-oson történt baleset miatt még rendőri felvezetéssel is segíteni kellett őket.
A műtét után Horváth Tamás meghatottan beszélt feleségéről.

„Nagy a fájdalma, de egy igazi hős. A doktor úr is nagyon büszke Andira” – fogalmazott a zenész, aki a rengeteg támogató üzenetet is megköszönte.

Andrea előtt még hosszú felépülés áll, de a sikeres műtét után a legnehezebb szakaszon már túl vannak.

 


Megosztás Facebookon
Megosztás Twitteren
Szólj hozzá Nincs hozzászólás
Hozzászólások mutatása

Válasz vagy komment írása

Cikkajánló
Erotika
Falatnyi bikiniben pózolt Tücsi
  • szerző:nuus
  • 2025. 11. 09.