Sztárok

Gyógyszereknél jobb módszere van a felépülésre Rózsa Györgynek

  • Szerző:nuus
  • 2026.03.02 | 03:45

Súlyos betegségen túl ma már újra tele van tervekkel Rózsa György, aki mindezt lányának és unokájának köszönheti.

Sokan aggódtak érte az elmúlt hónapokban, most azonban fellélegezhetnek a rajongók: Rózsa György komoly egészségügyi krízisből tért vissza, és ismét energikusan éli mindennapjait. Erről vallott a Borsnak.

A népszerű televíziós személyiség nyáron agyvérzést kapott, ám a felépülése sikeres volt, és ma már újra aktívan mozog, terveket sző, találkozókra jár, vagyis nem betegként tekint magára.

A család tartotta benne a lelket

A legendás kvízmester – akit sokan a Kapcsoltam ikonikus házigazdájaként ismernek – ma sem bír meglenni egy helyben: szeret emberek között lenni, vitázni, kávéházba járni, sportmeccseken drukkolni és új terveken gondolkodni.

Szerencsémre nem igazán vannak úgynevezett átlagos napjaim. Mindig is a változatosságot szerettem, amolyan nyughatatlan típus vagyok – fogalmazott.

A gyógyulás időszakában végig mellette állt lánya és unokája, akik rengeteg erőt adtak neki. Mint mondta, a velük töltött idő fiatalon tartja, és sokszor többet ér bármilyen gyógyszernél.

Közelebb költözött szeretteihez

A műsorvezető életében nagy változást hozott az is, hogy eladta máriaremetei családi házát, amely túl nagynak bizonyult számára felesége halála után. Lánya segítségével végül egy Duna-parti lakásba költözött, így jóval közelebb is kerültek egymáshoz.

Így akár naponta találkozhatunk, és ezek a legszebb perceim – vallotta meg a tévés.

Rózsa György visszatérése sokak számára inspiráló példa arra, hogy súlyos betegség után is lehet teljes életet élni.


Megosztás Facebookon
Megosztás Twitteren
Szólj hozzá Nincs hozzászólás
Hozzászólások mutatása

Válasz vagy komment írása

Cikkajánló