Bulvár

Válik a Backstreet Boys egyik frontembere

  • Szerző:nuus
  • 2024.01.02 | 16:48

A párnak két lánya született, a 10 éves Elliott és a 6 éves Lyric.

12 év után véget ért a Backstreet Boys egyik frontemberének, AJ McLean-nak a házassága. A pár Instagramon jelentette be a hírt egy közös nyilatkozatban.

Mint tudjátok, már több mint egy éve külön élünk. Bár reménykedtünk a kibékülésben, úgy döntöttünk, hogy hivatalosan is véget vetünk a házasságunknak

– írta AJ McLean és Rochelle McLean a nyilatkozatban. A páros 12 év házasság után döntött a különválás mellett; mint írták, most az a legfontosabb, hogy a lehető legjobban neveljék továbbra is két közös lányukat – írja a Telex.

AJ és Rochelle McLean 2023 tavaszán közölte először, hogy a különélés mellett döntöttek, bár akkor még reménykedtek abban, hogy a kapcsolatuk megmenthető. A párnak két lánya született, a 10 éves Elliott és a 6 éves Lyric. A Backstreet Boys hivatalosan 1993. április 20-án alakult együttessé. 13 Top40-es daluk volt a Billboard Hot 100 ranglistán és több mint 130 millió albumot adtak el, ezzel ők lettek minden idők legnépszerűbb fiúegyüttese.


Megosztás Facebookon
Megosztás Twitteren
Szólj hozzá Nincs hozzászólás
Hozzászólások mutatása

Válasz vagy komment írása

Cikkajánló
Belföld
Magyar kézre kerül a híres Tisza
  • szerző:nuus
  • 2026. 04. 10.
Budapest
Meghalt a legendás magyar fotós
  • szerző:nuus
  • 2026. 02. 06.
Sztárok
Bangó Margit üknagymama lett
  • szerző:nuus
  • 2026. 04. 22.