Bűnügy
Csak a szokásos: megint fogtak egy fideszes pedofilt
13 éves lány a Pest megyei fideszes politikus - tanár áldozata.
A rendőrség kiskorú veszélyeztetése és szexuális visszaélés miatt nyomoz egy Pest megyei tanár ellen. Azzal gyanúsítják, hogy 13 éves diákjával kezdeményezett viszonyt, írja a Blikk. Az 56 éves pedofil nem tett vallomást.
A magyart és történelmet oktató fideszes óraadó tanár volt

egy általános iskolában. A lány szülei a gyanús üzenetekre lettek figyelmesek. A férfi fideszes politikusként az egyik budapesti kerület képviselő-testületének a tagja volt. A művelődési, kulturális és szociális bizottság elnökeként részt vett a kerületi díszpolgárrá avatásokról szóló döntésekben, a nemzetiségi önkormányzatok támogatásáról szóló döntésekben, a vallási felekezeteket, iskolákat, óvodákat érintő döntéshozatalban, írja a lap.
A hírt az Emberi Erőforrások Minisztériuma (Emmi) is megerősítette.
A diák február 10-től egyéni munkarendben teljesíti a tankötelezettségét. A pedagógus jogviszonya pedig közös megegyezéssel megszűnt.
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.


















