Celeb
Damu Roland halálában is megszívatta gyermeke anyját
A Jóban Rosszban egykori sztárja nem csupán gyerektartást nem fizetett a kis Maja után, de egyúttal tetemes adósságot is hagyott volt feleségére és lányára.
A Damu-család teljesen magára hagyta a kis Damu Maját.
“Mielőtt bárki azzal támadna, hogy miért nem tartja el a kislányt az édesanyja, azt senki nem tudja, hogy mekkora adósságot hagyott a testvéremre a férje. Mikor még együtt voltak, vele vetette fel a különböző hiteleket, amit nem fizetett, így a feleségén hajtják be. Évekig fogja fizetni, ami meglehetősen megnehezíti a megélhetésüket, és hogy támogassa a gyermekét, pedig dolgozik, fönntart egy lakást, és teljesen normális életet él”
– mondta a Borsnak Katalin, a gyerek gyámja, Edina testvére.
“Több mint egy éve az ajtót sem nyitják rá a kislányra, sőt egyáltalán nem érdeklődnek a hogyléte felőle, pedig Maja erről semmit sem tehet, az érdekében a haragot félre kellene tenni. Kaptunk korábban ígéretet segítségre, de abból sem lett semmi….Januárban a megelőlegezett gyerektartást vették el tőlünk. Örülhet minden rosszakarónk, hogy az árvaellátástól is elestünk”
– fejtette ki.
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.



















