Koronavírus

Újabb titokban tartott bizonyíték szivárgott ki, hogy a koronavírus laboratóriumból szabadult el

  • Szerző:nuus
  • 2021.05.25 | 14:48

Egy alig néhány órás, amerikai titkosszolgálati jelentés állítja, hogy a Vuhani Virológiai Intézet munkatársai között már a járvány kirobbanása előtt terjedni kezdett az új koronavírus.

A Vuhani Virológiai Intézet kutatói közül hárman is kórházba kerültek a SARS-Cov-2 vírus által okozotthoz hasonló tünetekkel Kínában, 2019 őszén. A korábban nem nyilvánosságra hozott amerikai hírszerzési jelentés szerint több hasonló megbetegedés is volt a kutatók között, de „csak” hárman betegedtek meg annyira, hogy kórházi kezelésre is szükség legyen.

A friss elemzés azt nem képes bizonyítani, hogy a betegek valóban SARS-Cov-2-betegek voltak-e, vagy csak egyszerű influenza szövődményei kínozták őket, amivel Kínában ősszel viszonylag sokan kerülnek kórházba. Mindenesetre, ahogyan arról korábban mi is írtunk, egyre nő a valószínűsége, hogy emberi mulasztás okozta a világjárványt, és hogy a valóságban nem denevérről terjedt emberre, hanem egy laboratóriumban fejlesztették ki, méghozzá biológiai fegyverkezés céljából – csak épp idő előtt elszabadult.


Megosztás Facebookon
Megosztás Twitteren
Szólj hozzá Nincs hozzászólás
Hozzászólások mutatása

Válasz vagy komment írása

Cikkajánló