Gamer

Itt van, mit tervez a PUBG Corp. a következő évre

  • Szerző:nuus
  • 2018.11.20 | 19:55

Csak a szokásos, építik a stabilitást és a minőséget.

Kép: PUBG / Instagram

Véget ért a Fix PUBG kampány, amely során a játék legfőbb hibáit akarták kijavítani, és ez többé-kevésbé sikerült is. A napokban nyílt levelet posztoltak a Steamen, amiben leírják a terveiket 2019-re.

Stabilitás és minőség

Ez az a két kulcsszó, amiket már számtalanszor hallottunk a PUBG fejlesztőitől. Ahogy már feljebb említettük, sikerült stabilabbá varázsolni a játékot, az elsődleges céljuk ennek megtartása, miközben szép lassan új tartalmat tesznek a játékba. Reméljük, hogy ezzel még több új skinre céloznak, abból már így is több van a kelleténél. Ezen kívül leírták, hogy

a Fix PUBG jelentős javulásokat hozott minden tekintetben, jobban teljesít a kliens, a szerver és az anti-cheat szoftver is, több mint kétmillió csalót tiltottunk ki.

Tudják azt is, hogy még van hova fejlődni, de biztosítanak afelől, hogy tudják, mi kell a játékosoknak.

Hoppá, kiosztották az év videojátéka díjat, itt van a nyertes


Megosztás Facebookon
Megosztás Twitteren
Szólj hozzá Nincs hozzászólás
Hozzászólások mutatása

Válasz vagy komment írása

Cikkajánló
Bulvár
Kész, vége: Nagy Bogi kilép
  • szerző:nuus
  • 2026. 01. 20.