Bulvár
Nagy Feró a fia távozásáról: „Olyan, mint amikor a lányom annak idején elvesztette a szüzességét” – videó
A napokban sokakat lepett meg a hír, hogy ketten is távoznak a Beatricéből.
Közülük az egyik Nagy Feró fia. A Beatrice alapítója nem volt meglepve, régóta ért már a dolog.
Megszólalt Nagy Feró, miután a fia és a gitárosa is távozik a Beatricéből
A történtek kapcsán az ATV Start Plusz című műsorban beszélgetett Rónai Egonnal.
Nem mondom, hogy nem fáj, még sírtam is
– jelentette ki a Beatrice alapítója, aki hozzátette azt is, hogy a fia 35 évesen repült ki a családi fészekből, és ő csodálkozott azon, hogy gyermeke eddig bírta mellette, hiszen néha még ő sem bírja ki saját magát, elmondása szerint ugyanis „eléggé lehetetlen alak”, írja a Blikk.hu.
Kijelentése után Nagy Feró igen váratlan és meglepő dolgot mondott. A fia távozása ugyanis arra az eseményre emlékeztette őt, amikor a lánya annak idején, 18 éves korában elvesztette a szüzességét.
Az a helyzet, hogy készültem rá.(..) olyan, mint amikor a lányom annak idején elvesztette a szüzességét. Azt mondtam neki, hogy na, végre!
– mesélte nevetve Feró, mire Rónai Egon visszakérdezett, hogy vajon a lánya örül-e annak, hogy a zenész édesapja ezt az információt így megosztotta a nyilvánossággal.
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.










