Celeb

Emma Watson a Facebookon próbálja megtalálni elveszett gyűrűit

  • Szerző:nuus
  • 2017.07.21 | 07:13

Képeket is posztolt a szomorú történet mellé, amelyben elmeséli, hogyan veszítette el a kedvenc gyűrűit egy SPA-ban. Szerencsére az emberek segítőkészek, de az ékszereknek egyelőre nincs nyoma.

Fotó: Getty Images / Pascal Le Segretain

A Harry Potter-filmek miatt híressé vált színésznő nagyon elkeseredett, ugyanis figyelmetlenségből a szekrényében felejtette a gyűrűit, amiket évek óta visel. Mint írja, az egyik közülük különösen közel állt a szívéhez, ugyanis édesanyjától kapta, aki a születése napján vásárolta magának.

Mikor Emma betöltötte a tizennyolcat, az anyja neki ajándékozta a gyűrűt, amit a színésznő azóta se vett le magáról huzamosabb ideig.

Reward for information leading to the return of rings lost Sunday 16th July at Mandarin Oriental Spa, London.

On…

Közzétette: Emma Watson – 2017. július 18.

 

A Facebook-poszt szerint a SPA dolgozói nem találták meg a gyűrűket, de mindent megtesznek azért, hogy megtalálják, ki vihette el őket. Már a rendőrség is dolgozik az ügyön, Watson pedig reméli, hogy megkerül legalább az édesanyja gyűrűje.


Megosztás Facebookon
Megosztás Twitteren
Szólj hozzá Nincs hozzászólás
Hozzászólások mutatása

Válasz vagy komment írása

Cikkajánló
Film
Gyerekkatonák gyilkoltak a moziban
  • szerző:nuus
  • 2026. 03. 30.