Otthon

9 inspiráció, hogy virágzó oázissá váljon az otthonunk

  • Szerző:nuus
  • 2018.07.08 | 06:35

Kétféle ember létezik: aki minden növényt hetek alatt kinyír, és aki bármilyen sötét lyukat virágzó oázissá változtat. Hogy van-e átjárása kettő között? Nem tudjuk. De mutatunk pár ötletadó oldalt, ha belevágnál a kertészkedésbe.

I Plant Even — @iplanteven

Homestead Brooklyn — @homesteadbrooklyn

Terrarium in bloom…and fully flush. ❤️💚

Summer Rayne Oakes (@homesteadbrooklyn) által megosztott bejegyzés,

Plants on Pink — @plantsonpink

#PlantsOnPink by @colourspeak_kerry_ 🇮🇹

LOTTE VAN BAALEN (@plantsonpink) által megosztott bejegyzés,

Houseplant Journal — @houseplantjournal

Cactus Magazine — @cactusmagazine

Cactus by @lamacera #cactusmagazine #succulent #cactalicious #cactus :🌵)

Cactus Magazine 🌵 (@cactusmagazine) által megosztott bejegyzés,

Urban Farmstead — @urbanfarmstead

The days are getting warmer and longer here in norther California and as much as I’d love to just kick back and enjoy spring I still have a long list of things to do in the next few weeks to prep the garden for summer. A few of the remaining items on my spring to-do list: •Sow more summer seeds •Harvest and preserve the bolting brassicas •Feed fruit trees & berries •Finish off the compost & start more •Enjoy the spring garden . All of these items are important but the last one is essential! There will always be way more to do than there is time to do it, so while you’re prioritizing what needs to be done for tomorrow be sure you stop to enjoy today. Happy spring!

Kyle Hagerty (@urbanfarmstead) által megosztott bejegyzés,

Houseplant Club — @houseplantclub

Greenery NYC — @greenerynyc

Our little corner of paradise.

Greenery NYC (@greenerynyc) által megosztott bejegyzés,

Justina Blakeney — @justinablakeney

🌞🌞🌞🌞

Justina Blakeney (@justinablakeney) által megosztott bejegyzés,

Megosztás Facebookon
Megosztás Twitteren
Hogy tetszett? Regisztrálj, és csak azt kapod, ami igazán érdekel!
Belföld
Külföld
Bulvár
Tech
Tudomány
Lepj meg!

Belépve nem neked kell a hírek után menned!*

*Hiszen a hírfolyamodba viszi a folyamatosan tanuló algoritmusunk Regisztrálok!
Még többet innen:
Nuus
Tetszett a cikk?

Hírlevél - feliratkozom, mert az jó nekem

Szólj hozzá Nincs hozzászólás
Hozzászólások mutatása

Válasz vagy komment írása

Cikkajánló
Egészség
Hideg vagy meleg ételt együnk?
  • szerző:nuus
  • 2018. 11. 10.
A következő cikkek betöltése folyamatban...