Unatkozom
Zseniálisan trollkodik az Ikeában veszekedő párokkal ez a srác
Biztosan mindannyian bólogattok, mikor arról beszélünk, hogy a svéd bútoráruház bizony a kapcsolat próbája. Nem ismerünk olyat, aki még ne veszett volna össze a párjával egy bevásárlás során, természetesen rendszerint valami apróságon.
Jeff Wysaski egy kaliforniai Ikeában rendezte be az általa csak „Kapcsolatmentő állomásnak” becézett standot, ami tényleg jól jöhet, ha életünk párjával éppen itt kezdenénk heves szócsatába.
Öt roppant mókás kis feladat próbálja meg enyhíteni a feszkót, például egy műanyag lovacska, akire lehet ordítani, egy buborékfújó, amivel a stresszt kifújhatjuk magunkból, vagy például egy tejesdoboz alakú sapka, mert abban lehetetlen veszekedni. Mi kötelezővé tennénk ezt minden egyes Ikeában. Zseni!
Fotó: Facebook / Obvious Plant
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.











