Bulvár

Melegbotrányba keveredett Hugh Jackman: felesége reagált a pletykákra

  • Szerző:nuus
  • 2022.04.21 | 08:18

Most felesége reagált a melegségéről szóló pletykákra.

Hugh Jackmant és feleségét, Deborra-Lee Furnesst évek óta kritizálják a netes trollok, sőt, hosszú ideje rebesgetik, hogy a színész valójában saját neméhez vonzódik, és felesége csak alibi számára.

Most pedig egy friss interjúban Deborra-Lee is megszólalt, és kommentálta a híreket, miszerint Hugh Jackman a férfiakhoz vonzódik.

A színésznő szerint ez az egész egy alaptalan pletyka, és egyébként nagy butaság is. Ráadásul nem érti, hogy ha valóban homoszexuális lenne Hugh, miért kéne ezt eltitkolnia.

Úgy értem, hello srácok – ha meleg lenne, akkor lehetne az! Nem kell már elrejtőzni a világ elől! Aztán akkor randizhatna Brad Pittel is akár. Nem mintha Brad homoszexuális lenne, de értitek, mit akarok ezzel mondani.

– mesélte a Not an Overnight Success podcastben.

Deborra-Lee azt is elárulta, hogy Hugh Jackmannel nem olvassák ezeket a híreket, igyekeznek elhatárolódni tőlük, és néha még azt is elfelejtik, hogy ők híresek.


Megosztás Facebookon
Megosztás Twitteren
Szólj hozzá Nincs hozzászólás
Hozzászólások mutatása

Válasz vagy komment írása

Cikkajánló