Sorozatok
Nem készül több évad a Fargo sorozatból
Ezt az FX csatorna feje jelentette be.

Az 1996-os Fargo című mozinak a mai napig óriási kultusza van. Talán ez lehetett az egyik oka annak, hogy a 2010-es évek elején Noah Hawley amerikai regényíró és televíziós producer engedélyt kért a Coen fivérektől a tévésorozat-verzió elkészítésére. Persze ha nem lett volna az eredeti forgatókönyvhöz mérhető sztori a fejében, valószínűleg nem kapja meg, de szerencsénkre (meg persze az övére is) volt neki. Nem is egy.
2014-ben érkezett a 2006-ban játszódó első évad Billy Bob Thorthonnal és Martin Freemannel a főszerepben, majd egy évvel később jött a 70-es évek végi történéseket elmesélő második évad, többek között Kirsten Dunsttal és Jesse Plemonsszal. Akár még beszédes is lehetett volna, hogy aztán kimaradt egy év, bár a készítő Noah Hawley arra hivatkozott elsősorban, hogy a Legion című másik sorozatával nagyon elfoglalt, és egy új regényen is dolgozott közben. Idén aztán végre a képernyőre került a harmadik évad Ewan McGregor dupla főszereplésével.
Most viszont John Landgraf, az FX csatorna feje árulta el, hogy miután véget ér a harmadik évad, nem lesz több Fargo évad, belátható időn belül legalábbis biztosan nem. Hawley ugyanis nem szeretné, ha kifulladna a dolog, és csak abban az esetben készítene negyedik évadot, ha a színvonalat tartani tudná. Azonban nincs egyetlen valamirevaló ötlete sem, ami felérne az első három évadhoz, erőltetni pedig nem szeretné, úgyhogy az a döntés született, hogy a jelenlegi évaddal véget ér a Fargo brand dicső tévés menetelése. Egyik szemünk sír, és a másik is, de közben azért elégedettek és büszkék is vagyunk a készítőkre, mert ahogy mondani szokás:
A csúcson kell tudni abbahagyni,
és nekik sikerült is.
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.

















