Belföld
Nem ülhettek le az emberek a szüreti fesztiválon, fideszeseknek meg ispánoknak kellett a hely
Dr. Hadházy Ákos szűkebb pátriájában vette észre a felháborító fideszes tempót.
“Kiváltságos urak és kordon mögé szorított plebs” – Dr. Hadházy Ákos írja ezt a szekszárdi szüreti fesztivál körülményeiről. Az ellenzéki képviselő Facebook-bejegyzése szerint a biztonsági őrök kordonnal zárták le a nézőteret. Nem engedték leülni a város polgárait a Béla téri nagyszínpad előtt, az Alisca Brass Band koncertje alatt. Se öreget, se fiatalt, sem nőket, sem gyermekeket.
Hadházy szerint azért történhetett ez meg,
mert meg kellett várni, amíg a nagyurak megérkeznek. Sorolja is a rendezvény díszvendégeit: Gulyás Gergely miniszter, Horváth István képviselő és Horváth Kálmán “főispán” – no meg a sleppjeik.
Mit tud a saját márkás Telekom mobiltelefon, ami akár havi 1200 forintért is a tiéd lehet? Nézd meg a videót, mutatjuk!
“Nem tudom, hogy utasították-e erre a szervezőket vagy a hatalom iránti túlbuzgó szolgalelkűség eredménye volt a városi fúvószenekart és a lakosokat is mélyen megalázó akció, de így is, úgy is szégyellhetik magukat (utóbbi esetben jobban)” – foglalta össze gondolatait Hadházy Ákos.
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.