Bulvár

Így verették a sztárok a Coachella fesztiválon

  • Szerző:nuus
  • 2018.04.17 | 11:14

A sztárok közkedvelt fesztiválján idén is ott volt mindenki, aki számít. Igazából nem is a fellépők névsora az izgalmas, hanem a vendégeké.

Mutatjuk is sorban, ki mindenki volt ott az idei Coachella fesztivál első hétvégéjén. Leonardo DiCaprio az új csajával yolozgatott, bár ahogy elnézzük őket, nem büntették le magukat túlzottan.

Kép: Glix.hu

Rihannára igazából nincs mit mondani. Igyekezett nem feltűnő lenni, és ezzel vált igazán feltűnővé.

Kép: Glix.hu

Velük szemben Gigi és Bella Hadid szemmel láthatóan nagyon élvezte a hétvégi bulizást.

Kép: Glix.hu

Az Instagramot természetesen elárasztották a sztárok Coachella posztjai, de nemcsak azok toltak fel kjépet, akik buliztak, hanem olyan is, aki "csak" fellépett. Összeszedtünk egy csokorra valót.

Paris Hilton (@parishilton) által megosztott bejegyzés,

Sara Sampaio (@sarasampaio) által megosztott bejegyzés,

Lais Ribeiro (@laisribeiro) által megosztott bejegyzés,

Cindy Crawford (@cindycrawford) által megosztott bejegyzés,

Justin Bieber (@justinbieber) által megosztott bejegyzés,

Nicole Richie (@nicolerichie) által megosztott bejegyzés,

Kylie (@kyliejenner) által megosztott bejegyzés,

Hailey Baldwin (@haileybaldwin) által megosztott bejegyzés,

🦋 (@bellahadid) által megosztott bejegyzés,

Kate Bosworth (@katebosworth) által megosztott bejegyzés,

Emily Ratajkowski (@emrata) által megosztott bejegyzés,

Kendall (@kendalljenner) által megosztott bejegyzés,

badgalriri (@badgalriri) által megosztott bejegyzés,

Beyoncé (@beyonce) által megosztott bejegyzés,

Megosztás Facebookon
Megosztás Twitteren
Hogy tetszett? Regisztrálj, és csak azt kapod, ami igazán érdekel!
Belföld
Külföld
Bulvár
Tech
Tudomány
Lepj meg!

Belépve nem neked kell a hírek után menned!*

*Hiszen a hírfolyamodba viszi a folyamatosan tanuló algoritmusunk Regisztrálok!
Még többet innen:
Nuus
Tetszett a cikk?

Hírlevél - feliratkozom, mert az jó nekem

Szólj hozzá Nincs hozzászólás
Hozzászólások mutatása

Válasz vagy komment írása

Cikkajánló
A következő cikkek betöltése folyamatban...