Celeb

Ez történt a celebekkel a héten

  • Szerző:nuus
  • 2018.01.21 | 12:19

Újabb mozgalmas hetet tudhatunk magunk mögött a hollywoodi sztárok Instagram-országában.

Justin Bieber megmutatta zöld, faölelő énjét:

Now I know what Love is

Justin Bieber (@justinbieber) által megosztott bejegyzés,

Liam Hemsworth menő bringát próbált ki:

They told me I was too big for this bike...I showed them! #bigmanlittlebike #whoschopperisthis #stayoutmylaneorgetranover

Liam Hemsworth (@liamhemsworth) által megosztott bejegyzés,

A betegsége miatt jól lefogyott Lady Gaga teázott egyet fekete özvegy jelmezében:

Ragazza/ Milano

Lady Gaga (@ladygaga) által megosztott bejegyzés,

Serena Williams babája még mindig nagyon cuki:

Serena Williams (@serenawilliams) által megosztott bejegyzés,

Zac Efron Ted Bundy bőrébe bújt:

Meet Ted. #behindthescenes 🎬

Zac Efron (@zacefron) által megosztott bejegyzés,

Kristen Bell és barátai társasoztak egy nagyot:

Mariah Carey visszatért a stúdióba:

Missed my 2nd home. Feels good to be back 💞💞 #StudioTime #GettingStarted

Mariah Carey (@mariahcarey) által megosztott bejegyzés,

Reese Witherspoon szereti az istállókat:

I ❤️ #SunValley!

Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) által megosztott bejegyzés,

Cara Delevingne játszott egy jót barátaival:

#CarnivalRow laser tag league

Cara Delevingne (@caradelevingne) által megosztott bejegyzés,

Beckhamék kettesben randiztak egyet:

Kisses from Paris x

Victoria Beckham (@victoriabeckham) által megosztott bejegyzés,

Britney Spearsnek meg színpad se kellett a show-műsorhoz:

Rebel just for kicks!!!!! 🤓🎀😎😉

Britney Spears (@britneyspears) által megosztott bejegyzés,

Megosztás Facebookon
Megosztás Twitteren
Hogy tetszett? Regisztrálj, és csak azt kapod, ami igazán érdekel!
Belföld
Külföld
Bulvár
Tech
Tudomány
Lepj meg!

Belépve nem neked kell a hírek után menned!*

*Hiszen a hírfolyamodba viszi a folyamatosan tanuló algoritmusunk Regisztrálok!
Még többet innen:
Instagram
Tetszett a cikk?

Hírlevél - feliratkozom, mert az jó nekem

Szólj hozzá Nincs hozzászólás
Hozzászólások mutatása

Válasz vagy komment írása

Cikkajánló
Celeb
Lupita Nyong’o mesekönyvet írt
  • szerző:nuus
  • 2018. 01. 19.
A következő cikkek betöltése folyamatban...