Unatkozom

Meglepően szórakoztató a klasszikus zenére olvadó édességek látványa

  • Szerző:nuus
  • 2017.04.01 | 09:03

Mindig szeretted volna tudni, hogy magas hőfokon hogyan olvad meg egy gumimaci, vagy éppen egy kocka csoki, vagy a habcsók? Még jó, hogy van, aki kipróbálja helyettünk és fel is veszi videóra az egészet.

Erwin Trummer töltötte fel YouTube-ra a most következő videót, amiben kedvenc édességeinket teszi serpenyőre, hogy azok jól megolvadjanak. Remekül illik a felgyorsított, és többségében visszafele játszott jelenetekhez Vivaldi, A négy évszak című hegedűverseny második tétele, ami nem más, mint A tél.

MELTING CANDY & CLASSIC MUSIC

This is a short Compilation video of melting candies with classic music! I hope you enjoy this little video experiment. Music: The Four Seasons (Vivaldi) by John Harrison with the Wichita State University Chamber Players is licensed under a Attribution-ShareAlike 3.0 International License.


Megosztás Facebookon
Megosztás Twitteren
Szólj hozzá Nincs hozzászólás
Hozzászólások mutatása

Válasz vagy komment írása

Cikkajánló
Celeb
Marics Peti motoszkáló izgalma
  • szerző:nuus
  • 2026. 04. 27.
Belföld
Magyar kézre kerül a híres Tisza
  • szerző:nuus
  • 2026. 04. 10.
Film
Gyerekkatonák gyilkoltak a moziban
  • szerző:nuus
  • 2026. 03. 30.
Kultúra
A kreatív írás nem varázslat
  • szerző:nuus
  • 2026. 03. 17.