Zene

Megvan, kik a legnagyobbak idén a DJ MAG szavazói szerint

  • Szerző:nuus
  • 2016.10.20 | 08:09

Szerda este derült ki, kik teljesítettek 2016-ban a legjobban az elektronikus zenei mezőnyben.

 

martin_garrix__veld_2016

Az Amsterdam Dance Event-et is egyúttal megnyitó díjátadóra a Heineken Music Hallban került sor, október 19-én este. A Top 100 DJ lista csúcsán a mindössze 20 éves holland progressive house DJ-t, Martin Garrixet találjuk, aki kettőt lépett felfelé, letaszítva a trónról a Dimitri Vegas & Like Mike tesók duóját. Hardwell is így a harmadik helyre csúszott vissza, meglőzvén a pozícióját tartó Armin Van Buurent és Tiësto-t. Ismét hatodikként végzett David Guetta, mögötte találjuk az előre ugrott Steve Aoki nevét. Még Oliver Heldens is megelőzi Skrillexet, aki 9. lett idén is. Honfitársa, Diplo csak 23. lett, míg Deadmou5 a 31. helyen landolt.

Döbbenetes, hogy nőket alig látni az élmezőnyben: az ausztrál djane-duó, a NERVO néven futó Mim és Liv a 45. pozíciót csípte meg, míg az ukrán hardcore techno-ban utazó Miss K8 – valószínűleg véletlenül – lett pont a 88. a listán.

Martin Garrix & Bebe Rexha – In The Name Of Love (Official Audio)

Martin Garrix & Bebe Rexha – In The Name Of Love (Official Audio) Listen / Download: http://stmpd.co/ITNOLID ♫ Mistaken is out now: http://stmpd.co/MGMTNID My track In The Name Of Love with Bebe Rexha is out now! Follow Martin Garrix: Facebook: http://facebook.com/MartinGarrix Twitter: http://twitter.com/MartinGarrix Instagram: http://instagram.com/MartinGarrix YouTube: http://youtube.com/MartinGarrix #Garrix #BebeRexha #InTheNameOfLove


Megosztás Facebookon
Megosztás Twitteren
Szólj hozzá Nincs hozzászólás
Hozzászólások mutatása

Válasz vagy komment írása

Cikkajánló